Ноутбук HP ZBook 14U G5 i5-8250U/16Gb/SSD 512Gb/WX 3100 2Gb/14.0” FullHD TouchScreen
15 700 ₴
- В наявності
- Код: 0526
Встановлена ліцензійна версія Windows 10 Pro + все оновлення та драйвера, оновлена Bios
- Повністю протестований у тестах Aida64, Victoria, перевірені всі роз'єми камери, мікрофон, всі кнопки клавіатури
- На фото той ноутбук, який продається
Екран 14.0" (1920x1080)FullHD TouchScreen IPS LED, глянсовий / Intel Core i5-8250U (4 ядра/8 потоків 1.6 — 3.4 ГГц) / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ m.2 /ATI Radeon Pro WX 3100 2Gb GDDR5 128 bit / Intel HD Graphics HD620 / LAN / Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / веб-камера / Сканер відбитка пальців / Підсвітка клавіатури/ Windows 10 Pro ліцензія/1.48 кг / сріблястий / Батарея робоча
Стан дуже гарний, невеликі сліди використання на корпусі
Матриця FullHD із сенсорним екраном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel® Core i5-8250U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Pro WX 3100 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | 6-8 Gb |
- Ціна: 15 700 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті — ноутбук, зарядний пристрій











