Ноутбук Asus Expertbook P5440FA i5-8265U/16Gb/SSD 256Gb/14.0” FullHD
17 800 ₴
- В наявності
- Код: 0529
- Встановлена ліцензійна версія Windows 10 Pro + все оновлення та драйвера, оновлена Bios
- Повністю протестований у тестах Aida64, Victoria, перевірені всі роз'єми камери, мікрофон, всі кнопки клавіатури
- На фото той ноутбук, який продається
Екран 14.0" (1920x1080) FullHD IPS LED, матовий/Intel Core i5-8265U (4 ядра/8 потоків 1.6 — 3.4 ГГц ) / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ m.2 / Intel HD Graphics HD620 / LAN / Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / веб-камера / Підсвітка клавіатури Windows 10 Pro ліцензія / 1.23кг / сірий / Батарея робоча
Ноутбук в ідеальному стані, корпус із магнієвого сплаву, є відсік для встановлення другого диска 2.5".
Стан дуже гарний, невеликі сліди використання на корпусі
Матриця FullHD із сенсорним екраном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel® Core i5-8265U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | 6-8 Gb |
- Ціна: 17 800 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті — ноутбук, зарядний пристрій










